İKİTELLİ

Klima Servisi 7x24

0538 062 45 62

İkitelli Klima Servisi

Soğutma ve iklimlendirme konusunda evlerimizin olmazsa olmazı konumunda bulunan klimalarımız, montajından başlayarak bakım ve onarım konusunda güvenilir ellere teslim edilmesi gereken ürünlerdir.


Uzun yıllar boyunca klima servisi alanında hizmet veriyor olmanın getirmiş olduğu deneyimle hareket ederek her türden klima sorunlarınıza olabilecek en uygun çözümü getiren ikitelli klima servisi olarak bizler işimize duyduğumuz saygıyla ve ilk günkü heyecanımızla yolumuza devam ediyoruz.


Klimadan alınacak maksimum verim, klima montajından başlar mottosuyla hareket ederek her türden klimanızın montajını gerekli ölçümleri ve değerlendirmeleri yaptıktan sonra gerçekleştiriyoruz. Klima montajını yaparken verimle birlikte evinizin estetiğini de göz önünde bulundurarak ürününüzü evinizin en uygun noktasına monte ediyoruz.


ikitelli klima servisi olarak işimizin klima montajından sonra bittiğini düşünmüyoruz; aksine bizim asıl işimiz klima montajından sonra başlıyor; zira klimalar gerek kullanıcıdan kaynaklı hatalardan gerekse dış etmenlerden dolayı zaman içinde verim kaybı yaşar.


Söz konusu verim kaybı, enerji kullanımı artışından dolayı size yüksek faturalar şeklinde yansıyacağı gibi ailenizin sağlığını da etkiler. İşte bu yüzden klima bakımı konusunda uzman ellerden yardım almanız gerekir. ikitelli klima servisi olarak bizler, gerek mevsim başlarındaki periyodik bakımlarınızda, gerekse klimanızla ilgili verim düşüklüğü yaşadığınız dönemlerde klimanıza gereken özeni gösteriyoruz ve ürününüzü ilk günkü gücüne kavuşturuyoruz.


Yapmış olduğumuz incelemeler sonucunda klimanızda yapısal bir arıza olduğunu tespit ettiğimizde ise; geçici çözümler bulmak yerine arızanın kaynağına inerek olabilecek en hızlı biçimde problemi kökünden çözüyoruz ve ürününüzle ilgili yapmış olduğumuz işlemleri sizlere ayrıntılı bir şekilde anlatıyoruz.


Eğer klimalarınızdan alabileceğiniz verimi maksimize etmek istiyorsanız; ürününüzün markası ve modeli ne olursa olsun montaj, bakım ve onarım konusunda bizlere 7/24 dilediğiniz zaman sadece bir telefonla erişebilir; sorularınıza ve sorunlarınıza en etkin çözüm önerilerini bulabilirsiniz.


7/24 İkitelli Klima Servisi Çağır