İkitelli Klima Montajı


0507 292 15 65

Evimizde kullandığımız teknolojik ürünler içinde montaj konusuna en hassas şekilde yaklaşılması gerekli olan ürünler mutlaka klimalardır. Bu size biraz iddialı bir söylem gibi gelebilir; fakat klimalarınızdan alacağınız verimin oranı klima montajıyla direk şekilde ilişkilidir.


İkitelli klima servisi klima montajı konusuna bu istikamette hassasiyetle eğiliyor ve keşif aşamasından montaj işlemlerinin bitimine kadar montaj safhalarını büyük bir ciddiyetle eğiliyor ve evinizin estetiğini bozmadan her marka ve model klimanızı en optimum noktaya monte ediyor.


Yukarıda da belirttiğimiz üzere klima montajı konusunda, klima montajını yapılacağı alanın keşfi büyük önem arz eder. İkitelli Klima Servisi olarak biz, profesyonel ekiplerimiz eli ile klimanızı monte edeceğimiz yaşam alanınızın keşfini bilimsel verileri baz alarak yapıyoruz ve uygun noktayı belirliyoruz.


Keşif işleminin ardından deneyimli ve profesyonel ekip arkadaşlarımız ürününüzün yapısına uygun olacak biçimde montaj işlemini büyük bir itinayla gerçekleştiriyor ve montajın ardından klimanızdan ne şekilde maksimum verim alabileceğiniz noktasında sizlere gerekli bilgilendirmeleri yapıyor. Size de gerek yazın sıcağında gerekse kışın soğuğunda klimanızdan üstün verim almanın keyfini sürmek kalıyor.


Siz de yeni almış olduğunuz ürününüzden başlangıç aşamasında yüksek verim almak ve uzun süre aynı verimle kullanabilmek istiyorsanız klimanızın montajı konusunda profesyonel ekiplerimize 7/24 erişim sağlayabilirsiniz. Klimanızın markası ve modeli ne olursa olsun ikitelli klima servisi klima montajı konusunda bir telefon uzağınızda olacak.