İKİTELLİ

Klima Servisi 7x24


0538 062 45 62

İkitelli Klima Montajı

Evimizde kullandığımız teknolojik ürünler içerisinde montaj konusuna en hassas şekilde yaklaşılması gereken ürünler kesinlikle klimalardır. Bu size biraz iddialı bir söylem gibi gelebilir; ancak klimalarınızdan alacağınız verimin oranı klima montajıyla direkt olarak ilişkilidir.


ikitelli klima servisi klima montajı konusuna bu doğrultuda hassasiyetle eğiliyor ve keşif aşamasından montaj işlemlerinin bitimine kadar montaj safhalarını büyük bir ciddiyetle eğiliyor ve evinizin estetiğini bozmadan her marka ve model klimanızı en optimum noktaya monte ediyor.


Yukarıda da belirttiğimiz üzere klima montajı konusunda, klima montajını yapılacağı alanın keşfi büyük önem arz eder. İkitelli Klima Servisi olarak biz, uzman ekiplerimiz eliyle klimanızı monte edeceğimiz yaşam alanınızın keşfini bilimsel verileri baz alarak yapıyoruz ve uygun noktayı belirliyoruz.


Keşif işleminin ardından tecrübeli ve uzman ekip arkadaşlarımız ürününüzün yapısına uygun olacak biçimde montaj işlemini büyük bir özenle gerçekleştiriyor ve montaj işleminin ardından klimanızdan ne şekilde maksimum verim alabileceğiniz noktasında sizlere gerekli bilgilendirmeleri yapıyor. Size de gerek yazın sıcağında gerekse kışın soğuğunda klimanızdan üstün verim almanın keyfini sürmek kalıyor.


Siz de yeni almış olduğunuz ürününüzden başlangıç aşamasında yüksek verim almak ve uzun süre aynı verimle kullanabilmek istiyorsanız klimanızın montajı konusunda uzman ekiplerimize 7/24 erişim sağlayabilirsiniz. Klimanızın markası ve modeli ne olursa olsunikitelli klima servisi klima montajı konusunda bir telefon uzağınızda olacak.

7/24 İkitelli Klima Servisi Çağır