7/24 Klima Servisi


0507 292 15 65

Klima montajı, bakımı ve arıları konusunda ihtiyaç duyduğunuz her an yanınızda olacak profesyonel desteğinin varlığı sizi de ciddi biçimde rahatlatır, değil mi? İşte 7/24 ikitelli klima servisi olarak size bu türden bir hizmet perspektifi teklif ediyoruz.


Özellikle son senelerde klima kullanımında yaşanan artışa paralel olarak ortaya çıkan gerekli deneyim ve donanımdan yoksun klima servisleri aracılığı ile yapılacak olan bakım, montaj ve onarım işleri, klimadan alınacak verimi mutlaka artırmayacağı gibi ilerleyen süreçte ciddi problemlere da neden olabilmektedir.


İkitelli Klima Servisi olarak bizler, çalışmalarımızı insan yaşamının kutsallığı ve yaşam kalitenizin artırılması prensibinden hareketle gerek ekip arkadaşlarımızı bir araya getirirken, gerekse ekibimizin teknolojik donanımını meydana getirirken azami ölçüde hassas davranıyoruz.


Bilimin rehberliğinde devam ettirdiğimiz çalışmalarımız sonucunda klimalarınızın montajını gerçekleştirdikten sonra aynı ciddiyet doğrultusunda periyodik bakımlarını yaparak ürününüzden ilk günkü verimi almanızı sağlamaktayız.


7/24 ikitelli klima servisi olarak bizim büyük bir itinayla yürüttüğümüz bu çalışmalar, sizlere enerji tasarrufu, yüksek verim ve maksimum yaşam kalitesi olarak dönüyor.


İşini severek yapan, sosyal perspektiften kendini geliştirmiş, gerekli donanımların hepsine haiz ekip arkadaşlarımız aracığıyla:


  • Her marka ve model ürününüzün montajını gerçekleştirmek
  • Klima sorunlarınız hakkında bilgi almak
  • Klimanızı nasıl daha verimli kullanacağınıza yönelik ipuçları edinmek
  • Klimanızın periyodik bakımlarını yaptırmak ve ürününüzün arızalarına kalıcı çözümler bulabilmek için 7/24 bizleri arayabilirsiniz.