Klima Servisi


0507 292 15 65

Günümüzde lüks tüketim olmaktan çıkıp artık her ev için zaruri bir ihtiyaç haline gelen klimalar, servis konusunun büyük önem arz ettiği ürünler listesinde zirvede yer almakta..


Bu konu da biraz abarttığımızı düşünebilirsiniz; fakat klimalar; montaj, bakım ve onarım konusunda özellikle profesyonel ellere teslim edilmesi gerekli olan ürünlerdir.


Söz gelimi işini bilmeyen teknisyenlere yaptırdığınız klima montajı sonucunda ürününüz, yaşam alanınızın uygun olmayan bir noktasına monte edildiğinde daha en baştan klimanızdan alacağınız verim ciddi ölçüde azalacaktır.


İkitelli klima servisi klima servisi hizmetlerimizde bu prensipten hareketle özellikle keşif konusuna büyük özen gösteriyoruz ve evimizin estetiğine zarar vermeden ürününüzü yüksek verim alabileceğiniz bir noktaya monte ediyoruz.


Bununla beraber zaman içerisinde kullanıcı hatası ya da doğal sebeplerden dolayı oluşabilecek verim kayıplarının önüne geçebilmek için de işin profesyonellarından yardım almak gerekir ki İkitelli Klima Servisi olarak bu konu da da bilgi ve tecrübelerimize fazlası ile güveniyoruz. Markası ve modeli ne olursa olsun her türden klimanızın periyodik ve özel bakımını büyük bir hassasiyetle gerçekleştiriyoruz ve ürününüzü adeta ilk günkü haline getirerek sizlere teslim ediyoruz.


Klimanıza montaj, bakım ve onarım konusunda hak ettiği itinayı göstermek üzere ikitelli klima servisi klima servisi hizmetlerinden gün 24 saat boyunca faydalanabilmek için bizlere dilediğiniz zaman müşteri hizmetlerimiz aracılığı ile ulaşmanız yeterli.